Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Kukuričné bludisko

Úvod ÚvodKukuričné bludisko

Ďakujeme za záujem, ale v roku 2023
kukuričné bludisko nerobíme.
Želáme Vám krásne prežitie letných prázdnin! 


KUKURIČNÉ BLUDISKO 2022
 
 
 
 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Milí priatelia,

už piatykrát sme pre Vás pripravili nezvyčajnú zábavu na leto, blúdenie v Kukuričnom labyrinte.

 

 

Opäť na Vás čakajú 2 bludiská, ktoré majú rozlohu 7,5 ha, čo je plocha cca 10 futbalových ihrísk. Zasiali sme špeciálnu odrodu  kukurice, ktorá dorastie do výšky 3 m a veríme, že sa Vám v nej bude dobre blúdiť.

 

Menšie (3ha), jednoduchšie bludisko sme sa rozhodli vytvoriť v tvare Československej republiky, keďže sa blíži

30. výročie jej rozpadu.

Väčšie (4,5 ha) tvoria prepojené kruhy, ktoré Vám riadne zamotajú hlavu. Vchod do neho si musíte nájsť prechodom cez malé bludisko. 

Vašou úlohou je nielen prejsť bludiskami a nájsť východ von, ale nájsť v každom  9 stanovíšť s hádankami, ktoré potrápia detské aj dospelácke hlavy. Odpovede na hádanky zapíšete do tajničky. Za vyplnenú tajničku deti tradične dostanú malú odmenu.

 

Príďte si k nám s deťmi oddýchnuť od elektro smogu a zhonu. Čas strávený u nás bude pre nich zážitok.

Čakajú na Vás nielen 2 bludiská, ale aj pyramída z balíkov slamy, rozhľadňa, 2 ohniská na opekanie, hry pre deti, tabule s fotkami dinosaurov a info o nich, náučný chodník s drevenými poľnými zvieratkami, slnečné hodiny, WC.

 

Samozrejme sú pripravené tematické blúdenia s rozprávkovými bytosťami, pirátmi, strašidlami, športovcami, ale aj s postavami z hororových filmov. Kto sa bojí strašidiel, tak môže prísť na nočné blúdenia bez strašenia. O všetkých akciách Vás budeme včas informovať, preto prosím sledujte našu stránku.


 


Otváracie hodiny

 

.

Majte na pamäti, že kým budete 1 – 2 hodiny blúdiť, počasie sa môže zmeniť, takže je dobré mať v batohu dáždnik či pršiplášť.

V septembri bude bludisko otvorené len cez víkendy od 10:30 – posledný vstup  o 16:30hod.

 

Upozornenie:

Od 2.8.2020 platí zákaz vstupu so psom, vďaka nezodpovedným majiteľom, ktorí zanechávali po psíkoch výkaly, púšťali ich z vôdzok, odmietali im nasadiť náustky a ohrozovali tým ostatných návštevníkov....

 

Kde sa nachádzame?

Bludisko sa nachádza v katastri obce Vlčkovce medzi mestami Trnava a Sereď, pri rýchlostnej komunikácii R1. Budú Vás navigovať smerové tabule.

Keď k nám chcete ísť autobusom:

Smer Trnava-Sereď, treba vystúpiť na autobusovej zastávke Vlčkovce cukrovar a pokračovať pešo cca 20 min (za autobusom), kým Vás k bludisku nenavedie smerová tabuľa.

 

Ak máte záujem navštiviť nás s letným táborom, prosíme objednajte sa. 

Kontakt: Lenka Sedláková 0908 421 179