Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Kukuričné bludisko

Úvod ÚvodKukuričné bludisko

 

 

 

V lete 2020 na Vás opäť čaká kopec zábavy!

Príďte si aktívne oddýchnuť do KUKURIČNÉHO BLUDISKA.

Spolu s Vašimi deťmi (alebo aj bez nich) zažijete kopec zábavy, preveríte orientačné schopnosti, partnerskú spoluprácu, súťaživosť Vašich detí, či kamarátov.

 

Pripravené sú 2 bludiská:

1. bludisko sa skladá z viacerých geometrických tvarov (zložitejšie - trasa meria 2 500 m, ale kým nájdete všetky stanovištia, nachodíte sa oveľa viac). Po bludisku sú rozmiestnené tabuľky na ktorých sú rôzne zaujímavé informácie, nájdite ich všetky, vyplňte tajničku, ktorú dostanete pri vstupe, až potom hľadajte cestu von.

 

2. bludisko je v tvare dinosaura  (jednoduchšie - trasa meria cca 1 000 m) je určené hlavne pre našich najmladších návštevníkov, ale aj starších zvedavcov.

V uličkách sú ukryté dinosaury a informácie o nich, ktoré detičky musia nájsť. Ak nevedia čítať, tak im prečítate náučný text a otázku, odpoveď na ňu zapíšete do tajničky, ktorú dostanete na pokladni. Za vyplnenú tajničku deti od nás dostanú malú pozornosť.

POZOR, na vypĺňanie tajničiek si z hygienických dôvodov (kvôli COVID-19) musíte priniesť svoje pero, alebo ceruzku, taktiež je potrebné priniesť si so sebou rúško alebo šatku na prekrytie tváre.

 

Vstupné do oboch bludísk a celého areálu: 

Deti do 2,99 r. zdarma

Deti od 3r. a dospelí 3€/osoba
Platba je možná len v hotovosti. Keďže sa bludisko nachádza na poli, kde nie je elektrická prípojka PLATBA KARTOU NIE JE MOŽNÁ. Ďakujeme za pochopenie.

 

 

Otváracie hodiny od 1.7. - 31.8.2020 

Pondelok - Nedeľa aj počas sviatkov od 9:00 hod – posledný vstup o 17:00 hod,

Otváracie hodiny sú prispôsobené počasiu (počas dažďa a po daždi je bludisko z bezpečnostných dôvodov zatvorené), preto si tu overte aktuálnu otváraciu dobu. Majte na pamäti, že kým budete 1 – 2 hodiny blúdiť, počasie sa môže zmeniť, takže je dobré mať v batohu dáždnik či pršiplášť.

 

Od 1.9. – 27.9. bude otvorené len počas víkendov od 10:00 – posledný vstup 17:00 hod.

 

Na detičky čakajú rôzne sprievodné atrakcie, ako napr. :

pyramída z balíkov slamy

rozhľadňa

loptové hry, hod kruhmi, futbalové bránky... 

ohnisko a palice na opekanie (špekáčiky si prineste vlastné)

 

Párty stan s občerstvením a výčapom, toalety sú samozrejmosťou.

 

Pripravujeme pre Vás špeciálne blúdenia v ktorých vystupujú animátori prezlečení za rôzne postavy: nočné blúdenie so strašidlami, rozprávkové blúdenie, športové blúdenie, nočné blúdenie pre deti s baterkami (bez animátorov), hororové noci pre dospelých koncom augusta a v septembri. 

 

V prípade záujmu o školský výlet, tábor, či teambuilding volajte 0908 421 179.

 

Bludisko sa nachádza v katastri obce Vlčkovce medzi mestami Trnava a Sereď, pri rýchlostnej komunikácii R1. Budú Vás navigovať smerové tabule.

 

Keď k nám chcete ísť autobusom:

Vo Vlčkovciach treba vystúpiť na autobusovej zastávke Vlčkovce cukrovar a pokračovať pešo cca 20 min smer Sereď, kým Vás k bludisku nenavedie smerová tabuľa.

 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!