Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Kukuričné bludisko

Úvod ÚvodKukuričné bludisko

 

Vážení návštevníci, 


Kukuričné bludisko je ZATVORENÉ.

Tešíme sa na Vašu návštevu v r. 2022, kedy pre Vás pripravíme nové bludisko.


 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Milí návštevníci,
 
príďte si k nám s deťmi oddýchnuť od elektro smogu a zhonu. Čas strávený u nás bude pre nich zážitok. Čakajú na Vás nielen 2 bludiská, ale aj pyramída z balíkov slamy, rozhľadňa, 2 ohniská na opekanie, hry pre deti, fototabule s dinosaurami a info o nich, náučný chodník s poľnými zvieratkami, slnečné hodiny.
 
Na ploche 4,5 ha sú pripravené 2 bludiská, ktoré majú opäť náučný charakter:
1. Malé bludisko (1,4 ha) je jednoduchšie a trasa meria cca 1 050 m, je určené hlavne pre našich najmenších návštevníkov, ale aj starších zvedavcov. V uličkách sú ukryté tabuľky so zaujímavosťami o hmyze, ktoré deti musia nájsť. Ak nevedia čítať, tak im prečítate text a otázku, odpoveď na ňu zapíšete do tajničky, ktorú dostanete na pokladni pri zakúpení vstupeniek. Za vyplnenú tajničku deti dostanú malú pozornosť.
2. Veľké bludisko (3,1 ha) je klasické bludisko, ktoré je zložitejšie, jeho trasa meria 2 300 m, no kým nájdete všetky stanovištia, nachodíte sa oveľa viac. Po bludisku sú rozmiestnené tabuľky s témou VESMÍR, nájdite ich všetky, vyplňte tajničku, až potom hľadajte cestu von.
Samozrejme sú pripravené špeciálne blúdenia s rozprávkovými bytosťami, pirátmi, strašidlami, ale aj s postavami z hororových filmov. Kto sa bojí strašidiel, tak môže prísť na nočné blúdenia bez strašenia.
 
CENNÍK:
Vstupné do oboch bludísk a celého areálu:
Deti do 2,99 r. zdarma
Deti od 3r. a dospelí 3€/osoba
POZOR! PLATBA KARTOU NIE JE MOŽNÁ.
 
 
OTVÁRACIE HODINY od 6.8. - 1.9.2021 otváracie hodiny sa prispôsobujú špeciálnym blúdeniam (rozprávkové, strašidelné, pirátske...)
Pondelok - Nedeľa aj počas sviatkov od 9:00 hod – posledný vstup o 17:30 hod. Areál sa zatvára o 19:30 hod.
V septembri bude otvorené len cez víkendy od 10:00 – posledný vstup o 17:00hod.
Otváracie hodiny sú prispôsobené počasiu (počas dažďa a po daždi je bludisko z bezpečnostných dôvodov zatvorené), preto si tu na stránke overte aktuálnu otváraciu dobu.
Majte na pamäti, že kým budete 1 – 2 hodiny blúdiť, počasie sa môže zmeniť, takže je dobré mať v batohu dáždnik či pršiplášť.
 
UPOZORNENIA:
Od 2.8.2020 platí zákaz vstupu so psom, vďaka nezodpovedným majiteľom, ktorí zanechávali po psíkoch výkaly, púšťali ich z vôdzok, odmietali im nasadiť náustky a ohrozovali tým ostatných návštevníkov....
Žiadame Vás o držiavanie hygienických a protiepidemických opatrení v súlade s aktuálne platnými predpismi Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.
 
KDE SA NACHÁDZAME?
Bludisko sa nachádza v katastri obce Vlčkovce medzi mestami Trnava a Sereď, pri rýchlostnej komunikácii R1. Budú Vás navigovať smerové tabule.
Keď k nám chcete ísť autobusom:
Smer Trnava-Sereď, treba vystúpiť na autobusovej zastávke Vlčkovce cukrovar a pokračovať pešo cca 20 min (za autobusom), kým Vás k bludisku nenavedie smerová tabuľa.
 
Kontakt: Lenka Sedláková 0908 421 179