Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Kukuričné bludisko

Úvod ÚvodKukuričné bludiskoMilí návštevníci a priaznivci KUKURIČNÉHO BLUDISKA, sezóna r. 2020 je ukončená. 

 

V r. 2021 pre Vás pripravíme nové bludiská s novými témami.


Ďakujeme za návštevu!

 

 

 

 

V lete 2020 na Vás opäť čaká kopec zábavy!

Príďte si aktívne oddýchnuť do KUKURIČNÉHO BLUDISKA. Spolu s Vašimi deťmi (alebo aj bez nich) zažijete kopec zábavy, preveríte orientačné schopnosti, partnerskú spoluprácu, súťaživosť Vašich detí, či kamarátov.

Pripravené sú 2 bludiská:

1. bludisko sa skladá z viacerých geometrických tvarov (zložitejšie - trasa meria 2 500 m, ale kým nájdete všetky stanovištia, nachodíte sa oveľa viac). Po bludisku sú rozmiestnené tabuľky na ktorých sú rôzne zaujímavé informácie, nájdite ich všetky, vyplňte tajničku, ktorú dostanete pri vstupe, až potom hľadajte cestu von.

2. bludisko je v tvare dinosaura (jednoduchšie - trasa meria cca 1 000 m) je určené hlavne pre našich najmladších návštevníkov, ale aj starších zvedavcov. V uličkách sú ukryté dinosaury a informácie o nich, ktoré detičky musia nájsť. Ak nevedia čítať, tak im prečítate náučný text a otázku, odpoveď na ňu zapíšete do tajničky, ktorú dostanete na pokladni. Za vyplnenú tajničku deti od nás dostanú malú pozornosť. POZOR, na vypĺňanie tajničiek si z hygienických dôvodov (kvôli COVID-19) musíte priniesť svoje pero, alebo ceruzku, taktiež je potrebné priniesť si so sebou rúško alebo šatku na prekrytie tváre.

Vstupné do oboch bludísk a celého areálu:

Deti do 2,99 r. zdarma

Deti od 3r. a dospelí 3€/osoba

 

PLATBA KARTOU NIE JE MOŽNÁ.


Od 2.8.2020 platí zákaz vstupu so psom, vďaka nezodpoveným majiteľom, ktorí zanechávali po psíkoch výkaly, púšťali ich z vodítok a ohrozovali tým ostatných návštevníkov, odmietali im nasadiť náustky....

 


Otváracie hodiny od 1.7. - 31.8.2020 Pondelok - Nedeľa aj počas sviatkov od 9:00 hod – posledný vstup o 17:00 hod, Otváracie hodiny sú prispôsobené počasiu (počas dažďa a po daždi je bludisko z bezpečnostných dôvodov zatvorené), preto si tu na stranke overte aktuálnu otváraciu dobu.

Majte na pamäti, že kým budete 1 – 2 hodiny blúdiť, počasie sa môže zmeniť, takže je dobré mať v batohu dáždnik či pršiplášť


Bludisko sa nachádza v katastri obce Vlčkovce medzi mestami Trnava a Sereď, pri rýchlostnej komunikácii R1. Budú Vás navigovať smerové tabule.
Keď k nám chcete ísť autobusom:
Smer Trnava-Sereď, treba vystúpiť na autobusovej zastávke Vlčkovce cukrovar a pokračovať pešo cca 20 min (za autobusom), kým Vás k bludisku nenavedie smerová tabuľa.Kontakt: Lenka Sedláková 0908 421 179