Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Jahody samozber

Úvod ÚvodJahody samozber

Samozber jahôd v r. 2024 je ukončený.

 
Platba je možná len v hotovosti. Keďže sa naša plantáž nachádza na poli, kde nie je elektrická prípojka, PLATBA KARTOU NIEJE MOŽNÁ! Ďakujeme za pochopenie.

 

 

Podmienky samozberu:


Na samozber k nám sa nemusíte objednávať, ale pred odchodom z domu je potrebné si overiť tu na našej stránke, či nebol samozber zrušený kvôli počasiu, alebo či nie sú jahody vyzbierané.

Minimálny odber jahôd je 5kg. 

 

1. Po príchode na plantáž si odvážite nádoby na zber jahôd, váha Vám bude zapísaná a prilepená na nádoby.

2. Kolegovia v reflexných vestách Vám pridelia riadok v ktorom budete zbierať jahody. 

3. Zbierajte len zrelé jahody a netrhajte zelené plody. Ak chcete udržať dlhšie jahody čerstvé, zbierajte ich so stopkou.

4. Po naplnení nádob pôjdete k poklani, opäť ich odvážime a odrátame váhu prázdnych nádob, čiže zaplatíte len za nazbierané jahody.

 

    Vstup deťom na plantáž je povolený len pod dohľadom rodiča. V prípade, že deti budú skákať medzi riadkami a po jahodách, budú musieť opustiť jahodovisko. 

 

    Našu jahodovú plantáž nájdete medzi mestami Trnava a Sereď, neďaleko rýchlostnej komunikácie R1 (Trnava – Nitra) v katastri obce Vlčkovce (nájdete nás na google maps). Parkovanie je zabezpečené na poli. 

 

  Momentálne pestujeme na výmere 1,2 ha odrodu Rumba - skorá holadská odroda, plody sú veľké, plne červené, lesklé, veľmi atraktívne svojim vzhľadom. Dužina je šťavnatá a sladká. Vhodná je na priamy konzum i na ďalšie spracovanie.

 

 

 Samozber info: 0918 953 571


Otváracie hodiny sú prispôsobené počasiu a dozrievaniu jahôd.

 

 

   

          https://www.facebook.com/jahodyvlckovce/?ref=ts&fref=ts